Goalwire Penalties

Goalwire Penalties 1.0.2

Strzelaj rzuty karne lepiej niż zawodowiec w telefonie Java

Zalety

  • Cztery tryby gry
  • Proste sterowanie
  • Najbardziej emocjonujący element piłkarskiego rzemiosła

Wady

  • Mało płynna animacja

Niezły
6

Goalwire Penalties to prosta zręcznościowa gra na telefony java. Naszym zadaniem jest strzelanie rzutów karnych lub ich obrona. Jeśli jesteś fanem piłki nożnej i szukasz gry, dzięki której zabijesz kilka chwil nudy, pobierz grę Goalwire Penalties.

W grze Goalwire Penalties mamy do wyboru kilka trybów gry. Możemy strzelać karne, bronić je lub strzelać do celu. Istnieje również opcja gry na czas, tak aby zdobyć jak najwięcej punktów w przez dany okres czasu. Grafika w grze jest bardzo prosta, choć ładna i kolorowa. Animacja jednak nie stoi na najwyższym poziomie.

Sterowanie w Goalwire Penalties jest bardzo proste. Najpierw używając klawiszy numerycznych ustawiamy kierunek strzału, a następnie staramy się wyczekać, kiedy wskaźnik siły strzału osiągnie maksimum. Wtedy mamy pewność, że strzał będzie mocny i nie do obrony.

Goalwire Penalties to idealna gra na kilka chwil rozrywki, kiedy nie mamy co robić jadąc autobusem lub czekając w kolejce. Po jakimś czasie gra staje się jednak bardzo powtarzalna.

Goalwire Penalties

Download

Goalwire Penalties 1.0.2

Opinie użytkowników o Goalwire Penalties